09120955206

googell.ir@yahoo.com

درباره ما

ما چه کاری انجام می دهیم ؟

"سایت ما" یک فروشگاه ساز اینترنتی است که به رایگان میتوانید یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل ایجاد کنید و آن را مدیریت نمایید.

 

چشم انداز ما

ما سعی نموده که کاربران با ساده ترین و راحت ترین روش ها و بدون نیاز به آموزش و با چند کلیک ساده بتوانند سایت و یا فروشگاه خود را به صورت حرفه ای ایجاد نمایند و یا می توانند محصولات خود را برای فروش بگذارند و کسب درآمد نمایند. گوگل شاپ یک سیستم سایت دهی و فروشگاه دهی پیشرفته کاملا رایگان است که امکانات آن در حال افزایش می باشد. هدف آن ایجاد بستری مناسب و مطمئن برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی دائمی با درآمد بالا به عنوان شغل اصلی و یا جانبی برای هر نوع کاربری و داشتن یک سایت و یا یک فروشگاه حرفه ای جهت معرفی محصولات و خدمات کاربران به صورت پیشرفته می باشد.

 

شروع به فعالیت

با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات و اینترنت هر شخص نیاز شدیدی به یک سایت و یا فروشگاه دارد. امروزه علاوه بر داشتن یک دفتر یا محل کار حقیقی نیاز به یک سایت و فروشگاه از نیازهای اساسی هر شخص می باشد که گوگل شاپ با امکانات وسیعی که ارائه می دهد بیشتر نیازهای کاربران اینترنتی برای داشتن یک سایت و یا یک فروشگاه را تامین می نماید. و هر روز سعی می نماید امکانات خود را افزایش داده تا به بزرگترین سیستم سایت دهی و فروشگاه دهی تبدیل گردد. در این سایت سعی شده با برنامه های پیشرفته خود باعث می شود مطالب و محصولات کاربران در کمترین زمان ممکن به موتورهای جستجو معرفی و آنها را در لینک های بالاتر قرار دهد.

 

فایلهای خود را بفروشید:

شما می توانید در اینجا فایل های خود شامل مقالات، جزوه، نرم افزار، تحقیق، پروژه، مقالات آموزشی، نقشه، قالب سایت و یا هر محصولی که متعلق به شماست را در سایت خود برای فروش بگذارید و از فروش آن کسب درآمد نمایید.

 

زیر مجموعه گیری کنید:

می توانید برای فروشگاه خود زیرمجموعه جمع آوری نمایید و در درآمد زیر مجموعه های خود شریک شوید. برای این منظور با استفاه از لینک زیرمجموعه گیری افراد را به عضو شدن در سایت گوگل شاپ دعوت می نمایید.

 

فایلهای دیگران را به فروش برسانید:

می توانید در قسمت تنظیمات همکاری در فروش تمام گزینه ها را تا حد ممکن فعال نمایید تا محصولات فایلی دیگر فروشگاه ها در سایت شما نمایش داده شود و با فروش آنها پورسانت بازاریابی دریافت نمایید.

 

محصولات تولیدی خود را بفروشید:

اگر شما صاحب تولیدی خاصی هستین و جنسی را تولید میکنید میتوانید در اینجا آن را به فروش برسانید و با ایجاد پیش فاکتور متعهد میشوید که محصول خریداری شده را در مدت مقرر به به دست آنها برسانید.

shopmaker
shopmaker
shopmaker
shopmaker

سیستم همکاری در فروش

بدون نیاز به سرمایه گذاری با سایت ساز و فروشگاه ساز رایگان "همکاری در فروش" کسب در آمد کنید.

مهارت های سیستم همکاری در فروش

بدون نیاز به سرمایه گذاری با سایت ساز و فروشگاه ساز رایگان "همکاری در فروش" کسب در آمد کنید.

طراحی فروشگاه ساز فایل
طراحی فروشگاه ساز رایگان
طراحی فروشگاه ساز فایل
طراحی فروشگاه ساز رایگان
طراحی فروشگاه ساز فایل
طراحی فروشگاه ساز رایگان

با ثبت نام در همکاری در فروش یک فروشگاه فایل ایجاد می کنید که کاملا مدیریت ان در اختیار شماست ، هر فایل ارزشمندی که مالک آن هستید و اجازه فروش ان را دارید و محتوای فایل قانونی است را می توانید در فروشگاه خودتان با عکس و متن معرفی کنید و مشتری ابتدا هزینه را پرداخت می کند سپس می تواند فایل را دانلود کنند.

خدمات همکاری در فروش برپایه کیفیت و تضمین بهترین عملکرد توسعه پیدا می کنند با ایجاد فروشگاه در همکاری در فروش تجربه موفقی از خدمات و پشتیبانی خواهید داشت

انجام امور بهینه سازی موتورها جستجو برای افزایش فروش و استفاده از شبکه همکاری در فروش همکاری در فروش که توسط تعداد زیادی بازاریاب تبلیغ محصول شما انجام میشود نتیجه ای مطلوب از فروش بیشتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای فروشگاه ساز گوگل شاپ محفوظ می باشد.

طراحی سایت وب کو وبطراحی سایت توسط وب کو وب