09120955206

googell.ir@yahoo.com

قوانین و مقررات

شرایط و مقررات سایت:

کاربران باید قبل از استفاده از امکانات سايت گوگل شاپ اين توافقنامه را مطالعه، قبول و رعايت فرماييد و درصورت عدم رعايت قوانين کليه مسئوليت هاي تخلف مربوط به کاربر مي باشد و سايت هيچ تعهد و مسئوليتي در اين قبال عملکرد کاربر در سایت متعهد نمي گردد.

گوگل شاپ جهت ارائه خدماتي مشخص به کاربران در محيطي پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همديگر جهت پيشرفت کشور ايجاد گرديده و سعي مي نماييم تا حد امکان رضايت کاربران را فراهم نماييم و انتظار داريم کاربران نيز به سايت و به ديگران احترام بگذارند. قوانين زير به معني کم کاري در ارائه خدمات مطلوب نيست. ثبت نام در سايت ما به معني قبول تمام قوانين سايت مي باشد.

1- رعايت و تبعيت از تمامي قوانين جمهوري اسلامي ايران:

کاربران  متعهد مي‌شود در استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده، قوانين و مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد.بديهي است کليه مسئوليت‌هاي ناشي از استفاده‌ غيرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غير قانوني کند در صورت درخواست مراجع ذيصلاح اطلاعات شخص براي رسيدگي در اختيار مسئولين قرار داده خواهد شد.

2- مشخصات درست اطلاعات کاربری:

کاربران موظف هستند از نام و نام خانوادگي و مشخصات حقيقي در هنگام ثبت نام استفاده کنند و در هنگام ثبت نام از حروف لاتين براي نام و نام خانوادگي استفاده نکنند.کاربران موظف هستند در قسمت تماس با ما ، تلفن ( يا شماره موبايل ) و آدرس ايميل خود را جهت ارائه پشتيباني به مشتريان قرار دهد. سايت تحت هيچ شرايطي مسئوليت خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات، محصولات، مطالب و... قرار گرفته در فروشگاه ها و سايت ها را نمي پذيرد.

3-  رعایت حق ماليکيت معنوي در فروش فایلها:

فروش فايل هايي که حق ماليکيت معنوي آنها رعايت نشده است، کتب و يا هر نوع فايلي که خود خالق آن نباشيد مجاز نمي باشد و درصورت فروش کتاب خود ( يعني نويسنده آن خود فروشگاه دار باشد ) بايد شابک آن ذکر گردد.از فروش و تدوین پایان نامه های دیگران خودداری نمایید.

4- عدم قرار دادن موسیقی های خارج از عرف جامعه:

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي موسيقي ايراني و خارجي،مجاز و غير مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آميز، دشنام و خارج از اخلاق يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي، بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ، قراردادن لينک به سايتهاي غير قانوني و غير اخلاقي و مبتذل و همچنين سايتهائي که به اشکال مختلف روابط و رفتارهاي فرهنگي و اخلاقي و عرفي و قانوني جامعه را پايمال نمايد و يا نرم افزارهاي مخرب در سايت ممنوع است

5- عدم قرار دادن محصولات بدون مجوز:

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي ديگر فروشگاه ها سايت ممنوع مي باشد. مطالب، محصولات و فايل هايي که به نظر مديران سايت و به هر دليلي، فايل مناسبي تشخيص داده نشود حذف مي گردد. نظر به قانون حقوق مولفين و مصنفين عرضه غير قانوني محصولات بدون مجوز ناشر در سايت ممنوع است.

6- حذف فایل های تکراری:

اگر در فروشگاههای دیگر سایت مطالب تکراری با دیگر فروشگاهها باید مطلب تکراری حذف خواهد شد.

7- عدم قرار دادن محصولات رمز دار:

قرار دادن فايل زيپ رمز دار ممنوع مي باشد.( چون خريداران بعد از دريافت فايل عملا از فايل نمي توانند استفاده نمايند. )

8- ممنوعیت محصولات خاص:

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي آموزش جادوگري، علوم غريبه، جن گيري، احضار روح، فال گيري و کليه مطالب، محصولات و فايل هايي که در اين زمينه باشد ممنوع مي باشد.قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي هک و آموزش هک، افشاي اطلاعات خصوصي و محرمانه دولتي و شخصي شامل بانک شماره موبايل ايرانسل يا همراه اول همراه با اطلاعات خصوصي اشخاص و... ممنوع مي باشد.

9- حفظ مسولیت محصولات فروشگاهها:

گوگل شاپ مسئوليت مطالب، محصولات و فايل هاي قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمي گيرد و مسئوليت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سايت ) مي باشد و درصورت مشاهده يا گزارش هر گونه تخلفي از سوي کاربران بدون اطلاع قبلي کليه امکانات کاربر مسدود مي گردد.اگر هرگونه خسارت ، جريمه ، مجازات و يا مسئوليت هاي ديگر ناشي از نقض اين توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سايت هيچ گونه مسئوليتي را عهده دار نمي شود، علاوه بر اين اگر اين نقض موجب وارد شدن خسارت به سايت شود ، کاربر خاطي موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مديريت سايت مي باشد.

10- پاسخ دادن به پشتیبانی سایت در کمترین زمان:

هر کاربری که محصولی را برای فروش می گذارد موظف است در مدت زمان کمتر از 24 ساعت به مشکلات مشتریان و درخواست های ‏پشتیبانی و یا تماس با مای خود پاسخ دهد در غیر این صورت گوگل شاپ به عنوان یک ناظر مبلغ فایل فروش رفته را به ‏صورت کامل و بدون در نظر گرفتن کارمزد سایت یا بازاریاب ( درصورتی که از طریق بازاریابی فروش رفته باشد ) از حساب ‏کاربر کسر و برای مشتری برگشت می دهد.‏

11-حذف حساب کاربری بدون محصول:

کاربرانی که پس از ثبت نام اقدام به گذاشتن محصول یا مطلب جهت استفاده کاربران نکنند و فقط فضای سایت را اشغال نمایند پس از یک ماه از زمان ثبت نام حساب کاربری آنها حذف خواهد شد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای فروشگاه ساز گوگل شاپ محفوظ می باشد.

طراحی سایت وب کو وبطراحی سایت توسط وب کو وب