09120955206

googell.ir@yahoo.com

قوانین فروش محصول

مقررات فروش محصولات در فروشگاه گوگل شاپ:

درصورتی که محصول فروش رفته کلاهبرداری باشد یا هدف ضایع کردن حقوق دیگران باشد گوگل شاپ مبلغ فایل فروش رفته را به ‏صورت کامل و بدون در نظر گرفتن کارمزد سایت یا بازاریاب ( درصورتی که از طریق بازاریابی فروش رفته باشد ) از حساب ‏کاربر کسر و برای مشتری برگشت می دهد.‏

کاربرانی که محصول برای فروش می گذارند باید در صفحه ی " تماس با ما " ی فروشگاه خود، شماره تماس یا آی دی تلگرامی خود ‏را قرار دهند. این اقدام هم باعث اعتماد بیشتر مشتری می شود و هم مشکل احتمالی مشتری سریعتر برطرف می گردد.‏

کاربرانی که به پیغام های پشتیبانی خود پاسخ ندهند، تسویه حساب برای آنها صورت نمی گیرد.‏

جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تسویه کاربران بعد از 24 ساعت و تا 48 ساعت صورت می گیرد، توصیه می کنیم ‏تسویه ها را به صورت پایا انتخاب نمایید.

هیچ کاربری حق ندارد نماد اعتماد را در سایت و یا صفحه ای از سایت خود قرار دهد و یا با جملاتی مانند " این فایل مورد تایید گوگل شاپ است " و یا جملات مشابه مشتری را فریب دهد و یا به صورت جعلی درآمد خود در سایت را بیشتر جلوه دهد بخصوص ‏در فایل های آموزش کسب درآمد از اینترنت.

سعی نمایید محصولاتی در یک زمینه تخصصی قرار دهید و هرچقدر مطالب بیشتری در فروشگاه خود قرار دهید گوگل و دیگر موتورهای جستجو بازدید بیشتری را برای شما ارسال می کنند و احتمال فروش محصولات افزایش می یابد مانند مغازه یا فروشگاهی که تعداد جنس بالایی دارد و درآمد بالاتری هم خواهد داشت.

هر روز مانند وقتی که سرکار می روید چند ساعتی وقت بگذارید هم مطالب آموزشی بخوانید و هم تجربه خود و مطالب را برای فروش بگذارید. فروشگاه خود را پر از جنس های مختلف نمایید تا مشتری وقتی وارد فروشگاه شما شد دیگر دست خالی برنگردد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای فروشگاه ساز گوگل شاپ محفوظ می باشد.

طراحی سایت وب کو وبطراحی سایت توسط وب کو وب